Hlavní stránka Posádka Základny Impéria
Galaktické Impérium filosofie historie struktura osobnosti technika temná strana kultura

"But I did not walk alone ... "


PosÁdka

Darth Orbyd - velitel


DenÍk imperiÁla

od 5. 10. 2006


I ty můžeš být zde! I ty se můžeš podílet na tvorbě obsahu! I ty můžeš přispět k zachování památky Galaktického Impéria!

kontakt: darthorbyd@seznam.cz


Darth Orbyd

Darth Orbyd podruhé


Darth Orbyd - velitel a autor webu

Star Wars jsem v TV poprvé viděl, když mi bylo asi 5 let. Bylo to pěkný. Až na to, že jsem v té době nechápal, o co kráčí. Své příbuzné bratránky a sestřenky jsem tehdy například drtil tím, že jsem se domáhal Večerníčka, zatímco oni hltali seriál o Lassie.

Nová vlna mého zájmu se vzedmula s uvedením Skryté hrozby. Začal jsem se znovu zajímat o to, co se v předaleké galaxii stalo. S uvedením filmu Klony útočí už mě SW chytily a nepustily.

Tenhle amatérský web jsem rozjel hlavně kvůli tomu, že jsem nepřenesl ze srdce, že Daron a Czaada mají své weby o SW a já ne. Zatím mi tento pochybný důvod vydržel, ale nalezl jsem ve svém konání zalíbení i z mnoha dalších, méně ješitných úkolů. Galaktické Impérium je totiž ve svém oboru zkrátka nevyčerpatelným světem s neskutečnou poetikou.

Jinak zatím studuji na gymnáziu a má budoucnost je nejasná. Mým nejlepším přítelem (alespoń při tvorbě tohoto webu) je obstarožní unikát: NEC MobilePro 750c. Nevíte o co jde? Pak vězte že tento osm let starý kříženec PDA a subnotebooku mi dovoluje tvořit texty pro Imperial Outpost v pohodlí mé postele i po půlnoci.

K mým dalším hlavním zájmům patří klasická, analogová fotografie.